Växel: tel 08-544 815 00
Post- och besöksadress: Granvägen 1, SE-181 32 Lidingö
E-post: post@nyckelviksskolan.se

Kansli

Information om skolan och utbildningarna, antagning, studiemedel
Magnus Svensson – Kommunikationsansvarig
magnus.svensson@nyckelviksskolan.se
tel 070-577 95 93

Rekrytering av personal, ledningsfrågor
Cecilia Darle – Rektor
cecilia.darle@nyckelviksskolan.se
tel 072-555 07 22

Ekonomi, personaladministration, studieavgifter
Antonios Papadopolous och Dimitrios Soulios – Ekonomer
antonios.papadopolous@nyckelviksskolan.se
dimitrios.soulios@nyckelviksskolan.se
tel 070-924 62 19

Fastigheter, IT-frågor
Ronnie Wendelius – Fastighetsansvarig
ronnie.wendelius@nyckelviksskolan.se
tel 070-577 68 70